Servisujeme a udržujeme zahradní jezírka

Realizujeme zahradní jezírka ve všech jeho podobách

Dlažby

36 položek

Dlažby z přírodního kamene
Přírodní vzhled kamene, odolnost, robustnost a jedinečnost - to vše patří mezi výhody dlažeb z přírodního kamene. Mezi přirozené vlastnosti kamenných dlažeb patří také protiskluzovost (výjimku tvoří pouze leštěná kamenná dlažba).Nelze se proto divit, že popularita dlažeb z přírodního kamene v posledním období stoupá. Tyto dlažby je také možné velmi dobře kombinovat s materiály

Druhy dlažeb z kamene
Dlažby z přírodního kamene dělíme na několik skupin podle spůsobu formátování kamene a jeho následného pokládání.
Nepravidelné dlažby z přírodního kamene patří mezi nejlevnější variantu. Tento typ dlažby zároveň působí nejvíc přírodne a přirozeně. Jedná se o přírodní kámen naštípaný z větších kusových kamenů a následně tříděný dle průměru a tloušťky. U nepravidelných dlažeb je obvykle nutné počítat s náročnejší pokládkou.
Formátované dlažby jsou dlažby řezané nebo osekané na požadovaný rozměr. Nejedná se však o rektifikované dlažby, u kterých je jejich pořizovací cena nekolikanásobně vyšší. Tyto dlažby vynikají svým celistvým vzhledem, čistými liniemi. Tento typ dlažeb z přírodního kamene je nejčastěji využívan jako dlažba do interiéru - do kuchyně, koupelny, chodeb a pod. Použití tychto dlažeb není neobvyklé ani v exteriéru - hlavně na různé terasy, altány a jiné.jako dřevo, sklo nebo různé druhy kovů.ypy přírodních kamenů používaných na dlažby
Z nepravidelných dlažeb je bezpochyby nejoblíbenějším typem dlažeb Andezit, Porfyr, Gneis (Rula), ale také Pískovec či Kvarcit. U většiny typů kamene je potřebné počítat s impregnací, která ochrání povrch přírodního kamene a zároveň zjednoduší následnou údržbu. Impregnace na kámen také zjednodušuje odstraňování sněhu a ledu z dlažby.
Nejčastěji poptávanými formátovanými dlažbami jsou dlažby břidlicové, mramorové či travertinové. Nejpoužívanějším formátem je rozměr 30x60 cm, v oblibě jsou ale také různé druhy mozaiky. Tyto dlažby, zejména pak leštěné, jsou kvůli svému vzhledu ale také velmi dobré údržbě častou volbou jako dlažby do kuchyně, koupelny nebo kamkoliv jinam v domě či bytě.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Hledáš práci ?

Staň se naším kolegou.

Více...

volejte

Volejte nám:
Odborné poradenství
+420 774 407 061

E-shop objednávky
+420 774 407 061

Pište nám:
objednavky(@)garstoni.cz

info@garstoni.cz

Zahradní jezírka - Garstoni s.r.o.

Navštivte nás:
8:00 - 16:00 po-pá
Doubecká 130
Žernovka - Mukařov
251 62
50°0'8.968"N
14°45'11.571"E

Jak se k nám dostanete

Vysávání zahradních jezírek

Vysáváme zahradní jezírka

Konzultace a objednání
+420 774 407 061

Více o nové službě zde....

Zahradní jezírka - proti dlouhým řasám

Přípravek proti vláknitým a dlouhým řasám. Více o přípravku zde....

Zahradní jezírka Garstoni - Facebook

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info