Servisujeme a udržujeme zahradní jezírka

Realizujeme zahradní jezírka ve všech jeho podobách

Dlažební kostky

6 položek

Dlažební kostky patří mezi nevyhledávanější druhy přírodníhokamene používány na příjezdové cesty, chodníky nebo různé dlažby do zahrady. Mezi nespornévýhody dlažebních kostek patří bezpochyby fakt, že plochy z tohoto typu kameneje možno ukládat do štěrku – a to platí i pro plochy pojezdové (jevšak nutné zvolit správný druh přírodního kamene). Dlažební kostky z přírodníhokamene je možno použít jako skvělou alternativu k zatravňovací dlažbě nebo zámkové dlažbě. V porovnaní s dlažbami z umělých materiálů, jsou dlažební kostky z přírodního kamene luxusnejší, vzhledově přirozenejší a celkově mnohem lépe vypadající alternativou.
Mezi nejpoužívanější typy přírodního kamene na dlažební kostky patří Žula, Čedič a Gneis. Žulové dlažební kostky nabízíme ve dvou barevných variantách – šedá Žula Z81 a červená Žula Z47. Dlažební kostky z kamene Gneis (rula) se hodí spíš na plochy pochozí nebo dekorační. Naopak čedičové dlažební kostky vynikají svou vysokou odolností a dlouhou životností a proto se hodí na extrémně zatěžované plochy.
Žulová dlažební kostka je mrazuvzdorná, její povrch je přirozeně protiskluzový a v porovnaní s betonovou nebo zámkovou dlažbou je mnohem lépe vypadající přírodní dlažba. Výhodou dlažebních kostek z přírodního kamene je také možnost opětovného použití na jiné realizaci.
Dlažební kostky můžeme ukládat na sucho nebo i do betonového lože. Dlažbu z kostek z přírodního kamene také můžeme mít beze spár nebo se spárami - standardní šírka spáry je méně než 1 cm, aby byly dlažební kostky při používání a zatěžování stabilní. Na spárování se doporučuje použít buď speciální spárovací hmota, kterú do spáry zalíváme, nebo nejdřív na sucho zameteme a pak zkropíme vodou. Na dosažení přírodnějšího vzhledu je také možné použít k spárování dlažební kostk štěrk - frakce 4-8 mm nebo menší.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Hledáš práci ?

Staň se naším kolegou.

Více...

volejte

Volejte nám:
Odborné poradenství
+420 774 407 061

E-shop objednávky
+420 774 407 061

Pište nám:
objednavky(@)garstoni.cz

info@garstoni.cz

Zahradní jezírka - Garstoni s.r.o.

Navštivte nás:
8:00 - 16:00 po-pá
Doubecká 130
Žernovka - Mukařov
251 62
50°0'8.968"N
14°45'11.571"E

Jak se k nám dostanete

Vysávání zahradních jezírek

Vysáváme zahradní jezírka

Konzultace a objednání
+420 774 407 061

Více o nové službě zde....

Zahradní jezírka - proti dlouhým řasám

Přípravek proti vláknitým a dlouhým řasám. Více o přípravku zde....

Zahradní jezírka Garstoni - Facebook

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info