Servisujeme a udržujeme zahradní jezírka

Realizujeme zahradní jezírka ve všech jeho podobách

Kámen ke zdění

2 Položky

andezit zidka

Nejčasteji používaným typem přírodního kamene pro učely zdění je právě Andezit. Díky své odolnosti, bezúdržbovosti a také vzhledu je Andezit ke zdění oblíbeným typem přírodního kamene. Jeho využití je hlavně v zahradní architektuře. Realizace přírodního kamene jsou velmi jednoduché, a právě proto si tento druh kamene získává velkou oblibu u zákazníků. Taktéž je vhodný do gabionů, které jsou v této době velmi populární.

 

Zídky z přírodního kamene jsou nejčastěji skládany tzv. "na sucho" - bez použití pojiva (beton,lepidlo,..). Tímto spůsobem je možno stavat zídky do výšky cca 50 cm. Nad tuto hodnotu se doporučuje používat pojivo. Suché kamenné zídky je možné vybudovat bez zakladů. Nejčastěji stačí pouze spěvněný štěrkový podklad, na který je možné sucho zídku z kamene postavit
Suché kamenné zídky je možné vybudovat bez zakladů. Nejčastěji stačí pouze spěvněný štěrkový podklad, na který je možné sucho zídku z kamene postavit

Kámen na zdění je díky své nízké ceně často používán i jako výplň do gabionů. Gabion je vyplněný kamenem ke zdění skládaným nejčastěji tzv. řemínkovo - kameny jsou skládany na sebe plochou stranou. Andezit ke zdění vyniká svou bezúdržbovostí a vysokou odolností, proto je gabion vyplněný týmto druhem přírodního kamene velmi dobrou volbou.
Suché kamenné zídky je vhodné naklonit směrem ke svahu v úhlu cca 15 stupňu, aby se dosáhlo vyšší stability a pevnosti suché zídky. Takto vystavěná zeď může za předpokladu použití pojiva sloužit do jisté míry i jako opěrná zeď.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Hledáš práci ?

Staň se naším kolegou.

Více...

volejte

Volejte nám:
Odborné poradenství
+420 774 407 061

E-shop objednávky
+420 774 407 061

Pište nám:
objednavky(@)garstoni.cz

info@garstoni.cz

Zahradní jezírka - Garstoni s.r.o.

Navštivte nás:
8:00 - 16:00 po-pá
Doubecká 130
Žernovka - Mukařov
251 62
50°0'8.968"N
14°45'11.571"E

Jak se k nám dostanete

Vysávání zahradních jezírek

Vysáváme zahradní jezírka

Konzultace a objednání
+420 774 407 061

Více o nové službě zde....

Zahradní jezírka - proti dlouhým řasám

Přípravek proti vláknitým a dlouhým řasám. Více o přípravku zde....

Zahradní jezírka Garstoni - Facebook

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info