Servisujeme a udržujeme zahradní jezírka

Realizujeme zahradní jezírka ve všech jeho podobách

Vysávání zahradních jezírek - Zahradní jezírka Garstoni s.r.o.

  • Jezírkový vysavač

Vysávání zahradních jezírek

V rámci našich servisních činností zajišťujeme také vysávání zahradních jezírek profesionálním jezírkovým vysavačem Sludge Buster. Jedná se o speciální zařízení, které obsahuje separační komoru na kameny a jiné nečistoty. Rotor čerpadla je vyroben z pružného materiálu, aby nedocházelo k poškození lopatek. Lze tedy bez problémů vysávat i kamínky do velikosti několika milimetrů. Další výhodou tohoto profesionálního jezírkového vysavače je jeho lehká manipulovatelnost a tedy i jeho vysoká efektivita.

Jezírko o objemu cca 80 m3 jsme schopni vyluxovat za 5 až 8 hodin v závislosti na členitosti dna a příbřežních zón jezírka a hustotě osázení vodními rostlinami. Tuto službu si můžete objednat prostřednictvím našeho formuláře  "Kontaktujte nás"  v zápatí této stránky, nebo přímo u našeho specialisty na telefonním čísle 774 407 061.

Jezírkový vysavač Profi také nabízíme v našem e-shopu.

Vysavač se skládá ze samonasávacího čerpadla osazeného pružným pryžovým oběžným kolem. Dále speciálním separátorem kamene a hrubých nečistot. Celý komplet je usazen na vozíku z nerezové oceli. Voda je nasávána do speciálního separátoru kamene ve kterém se těžší pevné látky, jako je substrát a kameny usadí ve spodní části a tím je zajištěna ochrana čerpadla. Separátor kamene má 4 palcový šroubovací uzávěr pro snadné odstranění těchto pevných látek. Jezírkový vysavač Profi je dodáván s 3,6 metru dlouhou teleskopickou tyčí, 12 metrů dlouhou flexibilní plovoucí hadicí, čistící hubicí. Znečištěná voda může být použita jako zahradní hnojivo, nebo ošetřena pro další použití. Průměr vstupu: 40mm, Maximální průtok: 5760 l / h, Maximální sací výška: 30m.

Hledáš práci ?

Staň se naším kolegou.

Více...

volejte

Volejte nám:
Odborné poradenství
+420 774 407 061

E-shop objednávky
+420 774 407 061

Pište nám:
objednavky(@)garstoni.cz

info@garstoni.cz

Zahradní jezírka - Garstoni s.r.o.

Navštivte nás:
8:00 - 16:00 po-pá
Doubecká 130
Žernovka - Mukařov
251 62
50°0'8.968"N
14°45'11.571"E

Jak se k nám dostanete

Vysávání zahradních jezírek

Vysáváme zahradní jezírka

Konzultace a objednání
+420 774 407 061

Více o nové službě zde....

Zahradní jezírka - proti dlouhým řasám

Přípravek proti vláknitým a dlouhým řasám. Více o přípravku zde....

Zahradní jezírka Garstoni - Facebook

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info