Servisujeme a udržujeme zahradní jezírka

Realizujeme zahradní jezírka ve všech jeho podobách

Okrasné zahrady - Zahradní jezírka Garstoni s.r.o.

  • Okrasné zahrady

Okrasné zahrady

Okrasné zahrady reprezentují nejen jejich majitele, ale i okolí ve kterém bydlí. Zahrada by měla obsahovat zajímavé prvky, protožže od, například zimní zahrady, je prezentována nezastř™ešená. Mě›la by svým výrazem neustále upoutávat, být zajímavá v kažždém ročním období.

Okrasná zahrada je ně›co co se vyvíjí, roste a mění se s ročními obdobími. Každá rostlina má v zahradě› své místo a určení. Pokud poskytneme rostlinám co potř™ebují, na oplátku se nám odvděčí chladivým stínem, pestrou paletou barev a různorodostí nebo jedinečnou nádherou kvě›tů. Není složžité vytvoř™it dobrou zahradu, ale je těžké vytvoř™it zahradu př™esně› podle př™edstav majitele, dát vzniknout takovému dílu, v ně›mžž by každý z obyvatel našel, co potř™ebuje.

Nejjednodušší zahrada je zpravidla velká souvislá travnatá plocha doplně›ná skupinami okrasných dřevin. Takováto jednoduchá zahrada zpočátku nevyžžaduje ani mnoho péče, zvláště› pokud je osazena jen pomalu rostoucími jehličnany, které na rozdíl např™.od listnáčů není potř™eba proř™ezávat, a na podzim shrabovat listí. V podstatě› jediná zahradnická činnost, která je na takovéto zahradě› provádě›na, je kosení trávy.
Avšak pouhá kombinace trávy a konifer zejména na větší ploše působí fádně›.

Podle prostoru a finančních možžností můžžeme ř™ešit okrasnou zahradu, která bude vyhovovat jeho představám. Proto je okrasná zahrada doplňována dalšími okrasnými rostlinami nebo malými vodními dílky v podobě› jezírek, potůčků nebo fontánek Okrasnou zahradu doplňujeme i různými skalkami, cestičkami z přírodního materiálu ( například kamene ) a pro pohodlí i zahradním nábytkem umístě›ným na vhodném místě›.

Poradit se se zahradním architektem, je vhodné zvláště pro začátečníky, aby okrasná zahrada nakonec nevypadala jen jako změť rostlin, kamene, dřeva a vody, mezi kterými jezdí její majitel se sekačkou na trávu.

Hledáš práci ?

Staň se naším kolegou.

Více...

volejte

Volejte nám:
Odborné poradenství
+420 774 407 061

E-shop objednávky
+420 774 407 061

Pište nám:
objednavky(@)garstoni.cz

info@garstoni.cz

Zahradní jezírka - Garstoni s.r.o.

Navštivte nás:
8:00 - 16:00 po-pá
Doubecká 130
Žernovka - Mukařov
251 62
50°0'8.968"N
14°45'11.571"E

Jak se k nám dostanete

Vysávání zahradních jezírek

Vysáváme zahradní jezírka

Konzultace a objednání
+420 774 407 061

Více o nové službě zde....

Zahradní jezírka - proti dlouhým řasám

Přípravek proti vláknitým a dlouhým řasám. Více o přípravku zde....

Zahradní jezírka Garstoni - Facebook

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info