Aqua Oxy 2000

Aqua Oxy 2000

Dostatek vzduchu, respektive kyslíku, je jednou ze základních věcí, kterou by měl každý majitel okrasného jezírka řešit jako jednu z prvních. Kyslík a jeho dostatečná hladina ve vodě je velmi důležitá, a to nejen v parných letních dnech.Používané kompresory Aqua Oxy jsou konstruovány k užití přímo venku, při pohonu těchto vzduchovacích motorů používáme bezpečné 12V napětí, což zabezpečuje vysokou míru bezpečnosti při manipulaci ve vlhkém prostředí kolem zahradního jezírka. Použitá technologie zabezpečuje při vysoké míře bezpečnosti obsluhy velmi malou spotřebu elektrické energie. Navzdory svým výkonům jsou motory velmi tiché a nebou Vás rušit hlukem při relaxaci ve Vašem jezírku. O jejich tichém provozu svědčí i to, že nejmenší z typů je často kupován majiteli větších akvárií pro vzduchování v interiéru !

3690 Kč s DPH

3986 Kč s DPH Sleva 296 Kč

Import kód: OA-AquaOxy-2000

Výrobce: Oase

Každý z kompresorů této řady je vybaven mechanicky regulovatelnými vývody a speciálními vzduchovacími kameny, které jsou konstruovány tak, aby odolali působení vodního kamene a snadno se nezanášely nečistotami. S těmito vzduchovacími kameny, které jsou součástí dodávky každého z kompresorů Aqua Oxy dosáhnete trvalého a plynulého produ vzduchových bublin od nda nádrže, nemusíte se bát zanášení , jaké nastává u běžných pískovcových vzduchovacích kamenů. Modrá barva navíc napomůže hledání kamene, pokud se Vám jej podaří upustit do vody.

Kompresor pro zahradní jezírka Aqua Oxy 2000 se vyznačuje velmi dobrým poměrem výkon/spotřeba energie. při spotřebě 25W dokáže napumpovta do vody 2000litů vzduchu za hodinu, je schopne efektivně provzdušnit nádrže i do větších hloubek, při hloubce 1,8 metru navzdory okolnímu tlaku vody ještě tento typ dokáže dodat 425 litů vzduchu za hodinu i v této hloubce.
Použití tohoto typu kompresoru pro zahradní jezírka doporučujeme do objemů 20m3 - pokud máte větší objedm nádrže, je možno použít více těchto zdrojů vzduchu, nebo existují jiná řešení, třeba pomocí aeračních trysek čerpadel Aquarius Pro. Pokud řešíte tento problém,obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.
Tetno typ je nejpoužívanějším při nádržích s KOI kapry nebo větším množstvím ryb jiných druhů. Dostatek kyslíku napomáhá vitalitě ryb, jejich dobrému vybarvení i zdravotnímu stavu.

  • rozměr 220x225x135 mm
  • 230V-12V , příkon 25W
  • hmotnost 4,16 kg
  • záruka 2 roky
  • výkon max 2000 l/hod
  • tlak max 0,25 baru
  • mechanická regulace
  • součástí dodávky dva vzduchovací kameny
Značka: Oase Living Water
Záruka: 60 měsíců

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info