Technologie pro zahradní jezírka.

  • Aqua Evolutions
  • Banner_aqua_evolutions_02
  • Banner_aqua_evolutions_03
  • Banner_aqua_evolutions_04
  • Banner_aqua_evolutions_05

Nexus 320 - Aqua Evolutions

Nexus 320 - Aqua Evolutions

Nový, vylepšený a ještě výkonnější model nejprodávanější filtrace na trhu. Již 6 let oceněn uživateli jako nejlepší filtrace na trhu. Model 320 je nejvýkonnějším modelem firmy Evolution Aqua, vysoce profesionální filtrace s extrémně jednoduchým čištěním a údržbou, pro veškeré druhy okrasných, koupacích a koi jezírek. V nové ještě účinnější verzi s použitím K1 Micro média v mechanické Eazy části filtrace. K čištění se používá kompresor běžně vzduchující do biologické části. Řada Nexus EAZY, to je díky technologickému návrhu, zpracování a Kaldnes mediu na 100% nejúčinnější biologická a díky K1 Micro i mechanická filtrace na trhu v této cenové kategorii. Model 320 je dodáván společně se 20 litry K1 Micro v mechanické části a 100 l K1 v biologické části. Možné rozšíření až o 200 litrů K1 do biologické části. Filtrace je doporučená pro koi jezírka a chovy ryb do 34 m3, pro okrasná jezírka a biotopy do 250 m3, dle způsobu použití a instalace. U menších jezírek je dostačující Eazy Pod. Pro rozšíření účinnosti mechanického filtrování a snížení četnosti čištění je vhodné doplnění o mechanickou screenex filtraci Cetus. Filtrace jsou dodávány s výbavou pro gravitační i čerpadlové zapojení, před instalace je pro čerpadlovou verzi. Doporučený kompresor minimálně Airtech 95 l. Doporučený průtok max. 13.000 litrů.

Nexus 220 - Aqua Evolutions

Nexus 220 - Aqua Evolutions

Vysoce profesionální filtrace s extrémně jednoduchým čištěním a údržbou, pro veškeré druhy okrasných, koupacích a koi jezírek. V nové ještě účinnější verzi s použitím K1 Micro média v mechanické Eazy části filtrace. K čištění se používá kompresor běžně vzduchující do biologické části. Řada Nexus EAZY, to je díky technologickému návrhu, zpracování a Kaldnes mediu na 100% nejúčinnější biologická a díky K1 Micro i mechanická filtrace na trhu v této cenové kategorii. Model 220 je dodáván společně se 18 litry K1 Micro v mechanické části a 50 l K1 v biologické části. Možné rozšíření až o 100 litrů K1 do biologické části. Filtrace je vhodná pro koi jezírka a chovy ryb do 18 m3, pro okrasná jezírka a biotopy do 125 m3, dle způsobu použití a instalace. U menších jezírek je dostačující Eazy Pod. Pro rozšíření účinnosti mechanického filtrování a snížení četnosti čištění je vhodné doplnění o mechanickou screenex filtrace Cetus. Filtrace jsou dodávány s výbavou pro gravitační i čerpadlové zapojení, předinstalace je pro čerpadlové zapojení. Doporučený kompresor minimálně Airtech 75 l. Doporučený průtok max. 10.000 litrů.

Cetusieve - Aqua Evolutions

Cetusieve - Aqua Evolutions

Cetus gravitační mechanický předfiltr s patentově chráněným mechanismem na kontrolu průtoku vody a plovákem pro optimální nátok vody. Standardně dodávaný se speciálním 300 micronovým sítem se speciálně tvarovanými lamelami pro maximalizaci průtoku a zvýšené účinnosti screenex síta, zadržující i nečistoty menší než 300 micronů. Doporučený průtok do 18.000 litrů/hod. U speciálních instalací až do 25.000 litrů/hod.

EvoUV - Aqua Evolutions

EvoUV - Aqua Evolutions

Profesionální UV zářič evo UVC, s výkonem 55 Watt, nízkou spotřebou 40-55 Watt a téměř nulovou ztrátou na průtoku. Vybaven vypouštěcím ventilem a 100% vodotěsný pro exteriérové použití. Speciální žárovky/lampy Osram se zvýšeným výkonem 10-35% a sníženou spotřebou, umožňují extrémní maximální průtok až 27.500 litrů/min. Životnost lampy 9.000 hod.

Kompresory a vzduchování

Kompresory a vzduchování

Profesionální tiché vzduchovací výkonné kompresory Airtech 70, o výkonu až 70 l/min., spotřebě max. 34 Watt, max. hloubce výtlaku až 3,2 m. Dodáváno včetně 2 ks vzduchovacích kamenů, vzduchovací nerez 4x rozdvojky, napojovacího kolínka a hadiček.

EPDM flexibilní spojky - Aqua Evolutions

EPDM flexibilní spojky - Aqua Evolutions

EPDM flexibilní spojky, tvarovky a redukce. Kvalitní a pružný spoj pro různé druhy materiálů, železo, plast, PVC, sklo, kov. EPDM zůstává pružné a flexibilní i po desítkách let.

PondGuard - Firestone

PondGuard - Firestone

100% přírodní a ekologický materiál Firestone EPDM PondGard 1,02 mm. Zvýhodněná cena při odběru půl role, rovnající se délce 15,25 m. POKLÁDÁME, LEPÍME DETAILY a REALIZUJEME INSTALACE po celé ČR i SR proškolenými a certifikovanými (firmou Firestone) pracovníky, více informací na 774 407 061. Garance na fólii EPDM běžně 20 let, na projekty garantováno firmou Firestone až na 50 let. Předpokládaná životnost EPDM Firestone více jak 100 let, bez změny kvality. další informace

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení