Ivana Buttry

  • Ivanna Buttry zahradní architekt - partaner Garstoni s.r.o.

Ivana Buttry - zahradní architekt

Ivana Buttry - zahradní architekt

Motto:
Mezi představou, kterou člověk má a kterou pak uskuteční, je prostor, který může být překonán jen jeho vůlí.

Ing. arch. Ivana Buttry, DiS.
* 1978 Nové Město na Moravě
Fakulta architektury ČVUT Praha
Stáž na École d'Architecture de Nantes
Zahradní a krajinná tvorba na VOŠZa v Mělníku
Katedra zahradní a krajinné architektury ČZU

Ivana Buttry se specializuje na zahradně -architektonické tvorbu a originální projekty zahrad. Na svém kontě má celou řadu úspěšných projektů. Autorka působila jako dopisovatelka Českého rozhlasu a přispívala do mnoha magazínů, např. Flóra na zahradě, Domov a další. V současné době mimo jiné působí na Katedře zahradní a krajinné architektury na ČZU.

Prvního úspěchu dosáhla autorka knížkou Pět vánočních povídek. Kniha je již vyprodána, povídky si pro své vánoční pásmo vybral a geniálně namluvil pan Radovan Lukavský. V prosinci roku 2003 vyšla kniha Putování Francií -Provence (rovněž vyprodáno) a v roce 2005 následovala další kniha této edice (tentokrát věnovaná Bretani a Normandii). Poslední vydanou knihou z edice Putování Francií je Paříž a okolí -kniha je dosud v prodeji.

Motto

Motto

„Vaše zahrada může být oázou k vítání ranního slunce, místem, kde se rádi zastavíte. Zahradní architekt Vám ukáže cestu a směr, kterým se při realizaci zahrady ubírat. Konzultací s odborníky nic nepokazíte, naopak, můžete tím jen získat. Vy, i vaše zahrada..."

Profesionální architektonické návrhy zahrad se specializací na zahrady u rodinných domů a zeleň rekreačních objektů. Navržená zahrada plně ladí s domem i jeho okolím, zcela respektuje majitele a uživatele, jejich přání a potřeby. Je možno jen konzultovat zahradu či projekt, nebo objednat kompletní zpracování na klíč: studie řešení, projektová dokumentace, osazovací plány, poradenství a konzultace při přípravě projektu i během realizace.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info